-60%

Фустан - код 820 - зелена

На залиха
SKU
339391
-60%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 185 - зелена
  Фустан - код 185 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 0722 - путер зелена
  Фустан - код 0722 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9303 - зелена
  Фустан - код 9303 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 999 - путер зелена
  Фустан - код 999 - путер зелена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 8689 - тиркизна
  Блуза - код 8689 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комплет - код 817
  Комплет - код 817
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Сако - код 834 - борда
  Сако - код 834 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 0707
  Фустан - код 0707
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Кардиган - код 2091 - бело
  Кардиган - код 2091 - бело
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Сукња - код 7451 - сиво
  Сукња - код 7451 - сиво
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 8. Блуза - код 6009
  Блуза - код 6009
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Фустан - код 123 - циклама
  Фустан - код 123 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71