Ново -36%

Фустан - код 8384 - темно сина

На залиха
SKU
361906
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 296 - небесно сина
  Фустан - код 296 - небесно сина
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 3. Фустан - код 4483 - темно сина
  Фустан - код 4483 - темно сина
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 4. Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Фустан - код 5514 - 5 - црна
  Фустан - код 5514 - 5 - црна
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8181 - окер
  Комплет - код 8181 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Код 2228 - црна
  Код 2228 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Сако - код 834 - кафеава
  Сако - код 834 - кафеава
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Код HS-5135 - ментол
  Код HS-5135 - ментол
  Special Price ден 1.449,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Кардиган - код 7823 - розова
  Кардиган - код 7823 - розова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Код YF8852 - кафеава
  Код YF8852 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 9001 - виолетова
  Кардиган - код 9001 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 9859 - шарено
  Фустан - код 9859 - шарено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 7971 - окер
  Блуза - код 7971 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71