-64%

Фустан - код 999 - црна

Нема на залиха
SKU
339226
-64%
Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5696 - црна
  Фустан - код 5696 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 177 - црна
  Фустан - код 177 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 0722 - црна
  Фустан - код 0722 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 9303 - црна
  Фустан - код 9303 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 1594 - сиво
  Кардиган - код 1594 - сиво
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 4151 - црна
  Фустан - код 4151 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Јакна - код 931 - 1 - шарена
  Јакна - код 931 - 1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Блуза - код 6674 - кремова
  Блуза - код 6674 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 3605
  Фустан - код 3605
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Тренерки - код 869 - небесно сина
  Тренерки - код 869 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 3738 - темно сива
  Фустан - код 3738 - темно сива
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 8031 - путер зелена
  Сако - код 8031 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71