-64%

Фустан - код 999 - кафеава

На залиха
SKU
339241
-64%
Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 185 - кафеава
  Фустан - код 185 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 0722 - кафеава
  Фустан - код 0722 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9303 - кафеава
  Фустан - код 9303 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 3231 - кафеава
  Фустан - код 3231 - кафеава
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 6364 - кафеава
  Фустан - код 6364 - кафеава
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.536,71
Слични производи
 1. Сако - код 8031 - бело
  Сако - код 8031 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 9414 - црна
  Комплет - код 9414 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Маица - код 845 - црна
  Маица - код 845 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Комплет - код 1681 - бело
  Комплет - код 1681 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 8. Комплет - код 3985 - сиво
  Комплет - код 3985 - сиво
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 2.348,71
 9. Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Јакна - код 4748 - црна
  Јакна - код 4748 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71