-64%

Фустан - код 999 - путер зелена

На залиха
SKU
339256
-64%
Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 832 - зелена
  Фустан - код 832 - зелена
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 6681 - темно виолетова
  Фустан - код 6681 - темно виолетова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Кошула - код 913 - розова
  Кошула - код 913 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 830 - црна
  Фустан - код 830 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Код MS-3001 - бело
  Код MS-3001 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 0907 - розова
  Блуза - код 0907 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 6600 - темно сина
  Фустан - код 6600 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 4093 - црна
  Фустан - код 4093 - црна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Фустан - код 5513 - борда
  Фустан - код 5513 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71