-37%

Фустан - код 01093 - бело

Нема на залиха
SKU
1230346
-37%
Special Price MKD 492,71 Regular Price MKD 782,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: 95 % Памук - 5 % Еластан

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи