-34%

Фустан - код 0570 - шарено

На залиха
SKU
593506
-34%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3453 - шарена
  Фустан - код 3453 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2721 - зелена
  Фустан - код 2721 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 6212 - небесно сина
  Фустан - код 6212 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Код B429 - капучино
  Код B429 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дамска тениска рипс в черно с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 1746 - пудра
  Фустан - код 1746 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски панталон в бяло - код 4464
  Панталони - код 4464 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 5195 - циклама
  Комплет - код 5195 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71