-33%

Фустан - код 11610

На залиха
SKU
1486516
-33%
Special Price MKD 579,71 Regular Price MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.2 kg.

Боја: Райе

Материјал: 85% Памук 10% Полиестер 5 % Еластан

Тип на производ: Фустан

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи