-57%

Фустан - код 1370 - 2

На залиха
SKU
558961-c
-57%
MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Меднокафяво

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 4078 - сиво
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамски клин в меднокафяво - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Дамско изрязано боди в сиво - код 3322
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Втален дамски комплект топ и клин в сиво - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.174,71