Ново -40%

Фустан - код 1638 - 1 - борда

На залиха
SKU
483346-c
-40%
MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска чанта в червено с капак и заоблена форма - код DM-13
  Код DM-13 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код Р78 - шарена
  Код Р78 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Блуза - код 8059 - црна
  Блуза - код 8059 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Маица - код 5360 - бело
  Маица - код 5360 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Чанта тип клъч в сребристо тесен правоъгълен модел - код 20124
  Код 20124 - сребро
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Фустан - код 325 - бело
  Фустан - код 325 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска чанта в цвят горчица с капак - код NH2816
  Код NH2816 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Портмоне в кафяво с ефект змийска кожа - код AC-1022
  Код AC-1022 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71