Ново -40%

Фустан - код 1638 - 2

На залиха
SKU
483481-c
-40%
MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тъмнолилаво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9190 - 1 - шарена
  Јакна - код 9190 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Код B26/192 - сиво
  Код B26/192 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Кошула - код 7126 - корали
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 1512 - борда
  Комплет - код 1512 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска чанта с атрактивен дизайн с 3D холографен ефект - код B9-801 - 5
  Код B9-801 - 5 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код P85 - 1 - шарена
  Код P85 - 1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71