Ново -40%

Фустан - код 1638 - 3 - црна

На залиха
SKU
483571-c
-40%
MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска чанта в зелено с ефектен десен - код B94
  Код B94 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код Р106 - кафеава
  Код Р106 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Комплет - код 651 - сиво
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Плажна чанта на райе в светлосиньо с въжени дръжки - код H-9030
  Код 4471 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 875 - бело
  Блуза - код 875 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кошула - код 4848 - кафеава
  Кошула - код 4848 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6515 - окер
  Фустан - код 6515 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код Р106 - црвена
  Код Р106 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 8754 - зелена
  Фустан - код 8754 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71