Ново -34%

Фустан - код 2216 - 2 - корали

На залиха
SKU
481741-c
-34%
Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Корали

Материјал: Памук - 95 % Полиестер - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1614 - ментол
  Блуза - код 1614 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Јакна - код 0655
  Јакна - код 0655
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Тренерки - код 6353 - кафеава
  Тренерки - код 6353 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Блуза - код 1471 - 4 - ментол
  Блуза - код 1471 - 4 - ментол
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска чанта в кафяво с много джобове и капси - код B134
  Код B134
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код Р72 - 2 - шарена
  Код Р72 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 0055
  Блуза - код 0055
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4129 - црна
  Блуза - код 4129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71