Ново -30%

Фустан - код 2301 - 1 - портокалова

На залиха
SKU
541156-c
-30%
MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Портокалова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3938 - бело
  Блуза - код 3938 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 1777 - црна
  Тренерки - код 1777 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 3456
  Фустан - код 3456
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Ефектна тениска с надпис и перли в бяло - 4357
  Маица - код 4357 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамска тениска с принт в черно - код 36755
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Боди - код 2422 - бело
  Боди - код 2422 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 9. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комплет - код 1469 - 3
  Комплет - код 1469 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71