Ново -30%

Фустан - код 2301 - 4 - циклама

На залиха
SKU
541606-c
-30%
Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Изчистен дамски топ в черно - код 3309
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Дамска тениска в светлооранжево - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код B340 - розова
  Код B340 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дамско яке в тъмносиньо макси кройка с цип - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска тениска в бяло с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска изчистена тениска в черно - код 5233
  Маица - код 5233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Панталони - код 8585 - праска
  Панталони - код 8585 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71