Ново -44%

Фустан - код 246 - розова

На залиха
SKU
294976
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Дамска блуза в бяло - код 6561
  Дамска блуза в бяло - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 3499 - окер
  Комплет - код 3499 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Топ - код 229 - пудра
  Топ - код 229 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 0489 - зелена
  Фустан - код 0489 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Код YF8852 - црна
  Код YF8852 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код 10021А - розова
  Код 10021А - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 3033 - светло сина
  Фустан - код 3033 - светло сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Фустан - код 595
  Фустан - код 595
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71