-44%

Фустан - код 3105 - црна

Нема на залиха
SKU
222871
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - црна
  Фустан - код 5190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0060 - црна
  Фустан - код 0060 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3605 - црна
  Фустан - код 3605 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 559 - бело
  Фустан - код 559 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 0061 - бела
  Фустан - код 0061 - бела
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Фустан - код 089 - окер
  Фустан - код 089 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4040 - праска
  Фустан - код 4040 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 8800 - црна
  Фустан - код 8800 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 238 - црна
  Фустан - код 238 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 061 - бело
  Фустан - код 061 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 5544 - црвена
  Фустан - код 5544 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71