-33%

Фустан - код 3180 - црвена

Нема на залиха
SKU
222946
-33%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 409 - црна
  Фустан - код 409 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 029 - пудра
  Фустан - код 029 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 2023 - шарена
  Фустан - код 2023 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 0071 - сиво
  Фустан - код 0071 - сиво
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Фустан - код 133 - сина
  Фустан - код 133 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 253 - црвена
  Фустан - код 253 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 286 - црвена
  Фустан - код 286 - црвена
  Special Price ден 290,00 Регуларна цена ден 1.015,00
 8. Фустан - код 548 - окер
  Фустан - код 548 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 526 - виолетова
  Фустан - код 526 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 0081 - портокалова
  Фустан - код 0081 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71