Ново -44%

Фустан - код 326 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
295021
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3310 - светло сина
  Маица - код 3310 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 2. Код WG11633 - 4 - кремова
  Код WG11633 - 4 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Код CF226-17 - кремова
  Код CF226-17 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Маица - код 589 - 2 - црна
  Маица - код 589 - 2 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код YF8852 - светло сина
  Код YF8852 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код HS-98101 - сиво
  Код HS-98101 - сиво
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 7. Фустан - код 1140 - жолта
  Фустан - код 1140 - жолта
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 8855 - виолетова
  Фустан - код 8855 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71