Ново -36%

Фустан - код 3336 - бело

На залиха
SKU
295471
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 059 - црвена
  Фустан - код 059 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Код LS591 - портокалова
  Код LS591 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Код JY6463
  Код JY6463
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 0006 - бело
  Фустан - код 0006 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 1059 - темно сина
  Блуза - код 1059 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комбинезон - код 6161 - црвена
  Комбинезон - код 6161 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 4475 - кафеава
  Фустан - код 4475 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Комплет - код 8181
  Комплет - код 8181
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71