Ново -36%

Фустан - код 3336 - црна

На залиха
SKU
295426
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0299 - виолетова
  Фустан - код 0299 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 1321 - шарено
  Фустан - код 1321 - шарено
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 3. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 1102 - темно сина
  Маица - код 1102 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 335 - шарено
  Фустан - код 335 - шарено
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Код 9988 - жолта
  Код 9988 - жолта
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 7. Фустан - код 2201 - црна
  Фустан - код 2201 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 8. Фустан - код 3000 - зелена
  Фустан - код 3000 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Дамска тениска в бяло с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в бяло с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71