Ново -36%

Фустан - код 3336 - црвена

Нема на залиха
SKU
295456
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9414 - сиво
  Комплет - код 9414 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фармерки - код 3427 - небесно сина
  Фармерки - код 3427 - небесно сина
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Топ - код 229 - црна
  Топ - код 229 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Спортски комплет - код 763 - црна
  Спортски комплет - код 763 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Маица - код 607 - жолта
  Маица - код 607 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Туника - код 712 - розова
  Туника - код 712 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 061 - црвена
  Фустан - код 061 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 4151 - темно сина
  Фустан - код 4151 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 1059 - бело
  Блуза - код 1059 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71