Ново -36%

Фустан - код 3336 - путер зелена

На залиха
SKU
295441
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6171 - бело
  Кошула - код 6171 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код DM-13 - ментол
  Код DM-13 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 6868 - жолта
  Фустан - код 6868 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 1105 - црна
  Фустан - код 1105 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 7236 - темно сина
  Фустан - код 7236 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 4439 - зелена
  Блуза - код 4439 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комплет - код 557 - жолта
  Комплет - код 557 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Код AC-1013 - црвена
  Код AC-1013 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Код HS-1009 - црвена
  Код HS-1009 - црвена
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 10. Фустан - код 343 - бело
  Фустан - код 343 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71