Ново -36%

Фустан - код 3336 - темно сина

На залиха
SKU
295516
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 1105 - светло сина
  Фустан - код 1105 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 7236 - црвена
  Фустан - код 7236 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Топ - код 158 - црна
  Топ - код 158 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Тренерки - код 9866 - кафеава
  Тренерки - код 9866 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Комплет - код 752 - зелена
  Комплет - код 752 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Тренерки-долен дел - код 686 - светло сина
  Тренерки-долен дел - код 686 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 0208 - светло сина
  Фустан - код 0208 - светло сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71