Ново -36%

Фустан - код 3336 - тиркизна

На залиха
SKU
295486
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 4566 - 2 - окер
  Панталони - код 4566 - 2 - окер
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Фустан - код 6656 - црвена
  Фустан - код 6656 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 5. Фустан - код 0088 - виолетова
  Фустан - код 0088 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 7791 - темно сина
  Фустан - код 7791 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 0508 - темно сина
  Фустан - код 0508 - темно сина
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Маица - код 3310 - зелена
  Маица - код 3310 - зелена
  Special Price ден 173,71 Регуларна цена ден 753,71
 9. Фустан - код 564 - светло сина
  Фустан - код 564 - светло сина
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 10. Топ - код 0505
  Топ - код 0505
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71