Ново -36%

Фустан - код 3336 - жолта

На залиха
SKU
295501
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код WG11633-3 - црна
  Код WG11633-3 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 846 - 1 - бела
  Кошула - код 846 - 1 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 2013 - ментол
  Фустан - код 2013 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Комплет - код 4142-2 - шарена
  Комплет - код 4142-2 - шарена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 1105 - виолетова
  Фустан - код 1105 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код SP9027 - темно сина
  Код SP9027 - темно сина
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Фустан - код 757 - зелена
  Фустан - код 757 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 7768 - светло зелено
  Фустан - код 7768 - светло зелено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 8810 - црвена
  Фустан - код 8810 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71