-53%

Фустан - код 3666 - сина

На залиха
SKU
61788-c
-53%
ден 1.014,71 Регуларна цена ден 2.174,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 587 - црвена
  Комплет - код 587 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 840 - кремова
  Комплет - код 840 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кошула - код 783 - бела
  Кошула - код 783 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 4. Топ - код 606 - пудра
  Топ - код 606 - пудра
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 5. Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 2.029,71
 6. Маица - код 475 - црна
  Маица - код 475 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Комбинезон - код 6644 - путер зелена
  Комбинезон - код 6644 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Маица - код 3659 - црна
  Маица - код 3659 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Топ - код 606 - сина
  Топ - код 606 - сина
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71