Ново -25%

Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина

На залиха
SKU
482806-c
-25%
MKD 1.652,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р113 - црна
  Код Р113 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Блуза - код 2959 - розова
  Блуза - код 2959 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Панталони - код 8585 - кремова
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Код Р21 - црвена
  Код Р21 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Комплет - код 5356 - капучино
  Комплет - код 5356 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Хеланки - код 20099 - 1 - црна
  Хеланки - код 20099 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 3330 - бело
  Блуза - код 3330 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Тренерки - код 1777 - розова
  Тренерки - код 1777 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 1454 - црна
  Блуза - код 1454 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71