Ново -35%

Фустан - код 4305

На залиха
SKU
482341
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2216 - 1
  Фустан - код 2216 - 1
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 6070
  Фустан - код 6070
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 8586
  Фустан - код 8586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2219 - борда
  Блуза - код 2219 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B139 - борда
  Код B139 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Сукња - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фармерки - код 4213 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4213 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 2407 - 1
  Комплет - код 2407 - 1
  Најниско MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Блуза - код 3330
  Блуза - код 3330
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 10. Дамска чанта в бежово от плетиво тип торба - код CF009-25
  Код CF009-25 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71