Ново -35%

Фустан - код 4305 - розова

На залиха
SKU
482296
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Акрил

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2216 - 2 - корали
  Фустан - код 2216 - 2 - корали
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 3926 - корали
  Фустан - код 3926 - корали
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3926 - розова
  Фустан - код 3926 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6299 - розова
  Фустан - код 6299 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 385 - бело
  Блуза - код 385 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 11500 - црна
  Блуза - код 11500 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 2959
  Блуза - код 2959
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Кошула - код 3110 - небесно сина
  Кошула - код 3110 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Дамска чанта в бяло със змийски ефект и пухкава дръжка - код B57
  Код B57 - бело
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска чанта в бордо със змийски ефект и пухкава дръжка - код B57
  Код B57 - борда
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71