Ново -41%

Фустан - код 4475 - црна

На залиха
SKU
295591
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 654 - темно сина
  Кошула - код 654 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 766 - црна
  Блуза - код 766 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 493 - шарена
  Фустан - код 493 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 5. Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Фустан - код 0303 - 2 - виолетова
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код LS563 - портокалова
  Код LS563 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 340 - бело
  Фустан - код 340 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 658 - црвена
  Фустан - код 658 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код DM-13 - црвена
  Код DM-13 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Тренерки-долен дел - код 686 - бела
  Тренерки-долен дел - код 686 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71