Ново -41%

Фустан - код 4475 - ментол

На залиха
SKU
295561
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код WG11633 - 4 - портокалова
  Код WG11633 - 4 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 3636 - темно сина
  Фустан - код 3636 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код 10035 - темно сина
  Код 10035 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 029 - црвена
  Фустан - код 029 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 1617 - борда
  Фустан - код 1617 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Сукња - код 021 - светло виолетова
  Сукња - код 021 - светло виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Јакна - код 761 - путер зелена
  Јакна - код 761 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Комбинезон - код 7000 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Туника - код 712 - црна
  Туника - код 712 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Топ - код 606 - бела
  Топ - код 606 - бела
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71