Ново -41%

Фустан - код 4475 - темно сина

На залиха
SKU
295546
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 738 - светло сина
  Тренерки-долен дел - код 738 - светло сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 384 - бела
  Маица - код 384 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Код DD-570
  Код DD-570
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Фустан - код 4849 - црвена
  Фустан - код 4849 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Комплет - код 0028 - зелена
  Комплет - код 0028 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 7758 - циклама
  Фустан - код 7758 - циклама
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 5587 - розова
  Фустан - код 5587 - розова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Панталони - код 733 - 1 - розова
  Панталони - код 733 - 1 - розова
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71