Ново -41%

Фустан - код 4475 - жолта

На залиха
SKU
295576
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 765 - темно сина
  Тренерки - код 765 - темно сина
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Тренерки - код 9866 - окер
  Тренерки - код 9866 - окер
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Маица - код 552 - виолетова
  Маица - код 552 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Фустан - код 0088 - црна
  Фустан - код 0088 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комбинезон - код 0013 - сина
  Комбинезон - код 0013 - сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Код WG11633 - 4 - кафеава
  Код WG11633 - 4 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 935 - црвена
  Фустан - код 935 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комплет - код 707 - ментол
  Комплет - код 707 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 672 - праска
  Фустан - код 672 - праска
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фармерки - код 3408 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3408 - 1 - небесно сина
  Најниско ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71