-41%

Фустан - код 482 - бела

Нема на залиха
SKU
42753
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0071 - бела
  Фустан - код 0071 - бела
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 2. Фустан - код 966 - ментол
  Фустан - код 966 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 3. Фустан - код 935 - црна
  Фустан - код 935 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 1105 - жолта
  Фустан - код 1105 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 409 - циклама
  Фустан - код 409 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 059 - ментол
  Фустан - код 059 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 138 - сиво
  Фустан - код 138 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71