-58%

Фустан - код 703 - шарена

Нема на залиха
SKU
296641
-58%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9935 - 2 - шарена
  Фустан - код 9935 - 2 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 6010 - шарена
  Фустан - код 6010 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 038 - шарена
  Фустан - код 038 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код LS589 - кафеава
  Код LS589 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 1426 - розова
  Фустан - код 1426 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код AC-1012 - розова
  Код AC-1012 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 8865 - бело
  Блуза - код 8865 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Код Р11 - небесно сина
  Код Р11 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Код B98 - виолетова
  Код B98 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код 90144-13 - кремова
  Код 90144-13 - кремова
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71