Ново -33%

Фустан - код 7214 - 1 - шарена

На залиха
SKU
540766-c
-33%
Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 2. Фустан - код 6344 - небесно сина
  Фустан - код 6344 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11711
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 2478 - 2 - црна
  Маица - код 2478 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Свободна дамска риза в червено - код 7293
  Кошула - код 7293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в цвят праскова - код 2989
  Топ - код 2989 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 9989
  Блуза - код 9989
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Стилен дамски гащеризон в черно - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71