Ново -40%

Фустан - код 739 - виолетова

На залиха
SKU
294916
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 835 - црвена
  Фустан - код 835 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 848 - црна
  Фустан - код 848 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 551 - светло сина
  Фустан - код 551 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 2777 - бело
  Фустан - код 2777 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 7236 - розова
  Фустан - код 7236 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 778 - зелена
  Фустан - код 778 - зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 2255 - зелена
  Фустан - код 2255 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 0489 - окер
  Фустан - код 0489 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4471 - сиво
  Фустан - код 4471 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 789 - ментол
  Фустан - код 789 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71