Ново -40%

Фустан - код 7466 - 1

На залиха
SKU
540781-c
-40%
Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тъмносиньо

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5507 - бело
  Фустан - код 5507 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Топ рипс с ефектни презрамки в бяло - код 2668
  Топ - код 2668 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дуксер - код 6299 - 9 - шарена
  Дуксер - код 6299 - 9 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Блуза - код 41777
  Блуза - код 41777
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71