Ново -40%

Фустан - код 7466 - 2 - црвена

На залиха
SKU
541396-c
-40%
Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2540 - виолетова
  Фустан - код 2540 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4460
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 4207 - сиво
  Блуза - код 4207 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 11808
  Фустан - код 11808
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамско яке в тъмносиньо макси кройка с цип - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 2258
  Фустан - код 2258
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71