Ново -20%

Фустан - код 7812 - црна

На залиха
SKU
540706-c
-20%
Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B340
  Код B340
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Тренерки - код 4306
  Тренерки - код 4306
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Дамска тениска в черно с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Код YX6811 - портокалова
  Код YX6811 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 8327 - 4 - жолта
  Топ - код 8327 - 4 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Кокетна плисирана пола в светлосиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 11638
  Блуза - код 11638
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71