-66%

Фустан - код 809 - бело

Нема на залиха
SKU
244441
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - бела
  Фустан - код 2169 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2720 - бело
  Фустан - код 2720 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2202 - бело
  Фустан - код 2202 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 11808 - бело
  Фустан - код 11808 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11795 - бело
  Фустан - код 11795 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9930 - светло сина
  Блуза - код 9930 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Код 12820 - тиркизна
  Код 12820 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Дамски сет топ и пола в светлосиньо - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски топ потник в бяло - код 2723
  Топ - код 2723 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71