Ново -44%

Фустан - код 8800 - светло виолетова

Нема на залиха
SKU
293251
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1013 - жолта
  Код AC-1013 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Комбинезон - код 0902 - зелена
  Комбинезон - код 0902 - зелена
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 3. Фустан - код 3698 - кафеава
  Фустан - код 3698 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 603 - виолетова
  Фустан - код 603 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код 10021А - сребро
  Код 10021А - сребро
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код YX6824 - сребро
  Код YX6824 - сребро
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 0808 - 1 - бела
  Маица - код 0808 - 1 - бела
  Најниско ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 8. Код YF8852 - кафеава
  Код YF8852 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 699 - темно сина
  Фустан - код 699 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Блуза - код 6615 - бело
  Блуза - код 6615 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71