-50%

Фустан - код 935 - црна

На залиха
SKU
240061
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 530 - неон жолта
  Маица - код 530 - неон жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 2. Топ - код 3331 - црвена
  Топ - код 3331 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 3. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 0303 - црвена
  Фустан - код 0303 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Код NH2845 - кремова
  Код NH2845 - кремова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 7. Фустан - код 1515 - црна
  Фустан - код 1515 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 6644 - црна
  Комбинезон - код 6644 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 696 - бело
  Фустан - код 696 - бело
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 10. Фустан - код 245 - црна
  Фустан - код 245 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71