-47%

Фустан - код 997 - зелена

На залиха
SKU
44032
-47%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.537,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 753 - окер
  Блуза - код 753 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 777 - кафеава
  Блуза - код 777 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кардиган - код 802 - зелена
  Кардиган - код 802 - зелена
  Special Price ден 551,00 Регуларна цена ден 1.711,00
 4. Блуза - код 293 - бела
  Блуза - код 293 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 167 - бела
  Фустан - код 167 - бела
  Special Price ден 638,00 Регуларна цена ден 1.218,00
 6. Фустан - код 907 - 2 - црна
  Фустан - код 907 - 2 - црна
  Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.740,00
 7. Фустан - код 305 - црна
  Фустан - код 305 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Фустан - код 219 - сиво
  Фустан - код 219 - сиво
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.362,71