Ново -47%

Хеланки - код 2048 - 1 - црна

На залиха
SKU
370426-c
-47%
ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиуретан - 10 % Полиамид - 75 % Еластан - 15 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 835 - темно сина
  Фустан - код 835 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Кошула - код 8050 - кафеава
  Кошула - код 8050 - кафеава
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Кошула - код 7703 -4 - шарено
  Кошула - код 7703 -4 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Код 422 - 2 - шарена
  Код 422 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Кардиган - код 7823 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Блуза - код 7771 - светло сина
  Блуза - код 7771 - светло сина
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Фустан - код 710 - жолта
  Фустан - код 710 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71