Ново -50%

Хеланки - код 3094 - 1 - црна

На залиха
SKU
370366-c
-50%
ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3231
  Фустан - код 3231
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 802 - бело
  Фустан - код 802 - бело
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Палто - код 7676 - темно сина
  Палто - код 7676 - темно сина
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 4. Кошула - код 6617-4 - шарена
  Кошула - код 6617-4 - шарена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 1690 - борда
  Фустан - код 1690 - борда
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Код 11551-3 - кафеава
  Код 11551-3 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Џемпер - код 8780 - ментол
  Џемпер - код 8780 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Комплет - код 333 - розова
  Комплет - код 333 - розова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Код NH2813 - сина
  Код NH2813 - сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71