-50%

Хеланки - код 079 - 1 - црна

На залиха
SKU
45097-c
-50%
ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 94 % Еластан - 6 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 804 - зелена
  Блуза - код 804 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Маица - код 3659 - пудра
  Маица - код 3659 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Маица - код 3141 - црвена
  Маица - код 3141 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Маица - код 3725 - бела
  Маица - код 3725 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Маица - код 927 - 4 - бела
  Маица - код 927 - 4 - бела
  Најниско ден 492,71 Регуларна цена ден 927,71
 6. Јакна - код 6051 - 1 - пудра
  Јакна - код 6051 - 1 - пудра
  Најниско ден 1.102,00 Регуларна цена ден 3.132,00
 7. Маица - код 3659 - ментол
  Маица - код 3659 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Маица - код 3177 - црна
  Маица - код 3177 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Маица - код 3658 - сина
  Маица - код 3658 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Хеланки - код 3695 - путер зелена
  Хеланки - код 3695 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71