-25%

Јакна - код 498 - розова

Нема на залиха
SKU
331
-25%
Special Price MKD 1.711,00 Регуларна цена MKD 2.291,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 4530 - 1 - розова
  Јакна - код 4530 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 2. Јакна - код 9161 - 7 - пудра
  Јакна - код 9161 - 7 - пудра
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Слични производи
 1. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 7772 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Код 20124 - ментол
  Код 20124 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код В143 - 3 - шарена
  Код В143 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Код B140
  Код B140
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 8861 - светло сива
  Блуза - код 8861 - светло сива
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71