Кратки панталони - код 232 - темно сина

Нема на залиха
SKU
38329-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4548 - 2 - црна
  Кратки панталони - код 4548 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4316
  Кратки панталони - код 4316 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кратки панталони - код 11979
  Кратки панталони - код 11979
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Кратки панталони - код 0251 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Атрактивни къси панталони в цвят мента - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Кратки панталони - код 4510 - 1
  Кратки панталони - код 4510 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Атрактивни къси широки панталони в цвят мента - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 1 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Кратки панталони - код 1487 - 1
  Кратки панталони - код 1487 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71